| |
You need to upgrade your Flash Player
|
Laatste nieuws |
| 29.09.2008 |
| Maak van uw 3G USB dongle een router |
| De UMR Router maakt het mogelijk om van uw 3G USB stick een router te maken met WAN, LAN, WLAN en 3G functionaliteiten |
| 24.09.2008 |
| Vacacture Account Manager en Administratief medewerker |
|
| 27.08.2008 |
| Bezoek gratis de M2M Developers Dag |
| Een dag boordevol technologische informatie over Machine-to-Machine ontwikkelingen |
| 02.07.2008 |
| VoIP AS55x Gateway vrijgegeven op groot aantal IP-telefooncentrales |
|
|
[<<] [<] [1] [2] [3] [4] [5] [>] [>>] |
|
|

Dankzij de aanstelling van MCS als distributeur voor Ericsson TEMS apparatuur, bevestigt MCS haar positie als toonaangevend leverancier op het gebied van GSM indoor oplossingen.
Wat is TEMS?
TEMS is de meest geavanceerde meetapparatuur voor GSM en UMTS netwerken. Bovendien kan TEMS als een normaal GSM-toestel gebruikt worden. Met TEMS is het mogelijk data over het GSM en UMTS netwerk te verzamelen. Hierdoor is het mogelijk om beter advies te kunnen geven over GSM-apparaten die geinstalleerd dienen te worden. TEMS is onmisbaar voor bedrijven die te maken hebben met:
- het uitvoeren van site surveys
- het installeren van GSM-apparatuur (zoals bijv. GSM-Gateways, GSM-energiemeters, draadloze Machine-to-Machine oplossingen)
- het adviseren over vast/mobiele integratie oplossingen
- het uitrollen van (indoor) GSM netwerken.
Lees meer over TEMS

|
|
|