| |
You need to upgrade your Flash Player
|
Laatste nieuws |
| 18.01.2007 |
| M2M Go Roadshow |
| Plug&Play M2M produkten voor de telecom-, alarm- en ICT dealer |
| 02.01.2007 |
| Track&Trace Development Workshop |
| Op 24 januari organiseert MCS een gratis Workshop voor ontwikkelaars in samenwerking met Siemens |
| 29.11.2006 |
| Antenneprogramma |
| Uitgebreid antenneprogramma voor zeer concurrerende prijzen |
| 17.11.2006 |
| XT65/75 tracking&tracing engine |
| GPRS/EDGE met GPS + Internet Service en Java in een wireless engine |
|
[<<] [<] [2] [3] [4] [5] [6] [>] [>>] |
|
|

Dankzij de aanstelling van MCS als distributeur voor Ericsson TEMS apparatuur, bevestigt MCS haar positie als toonaangevend leverancier op het gebied van GSM indoor oplossingen.
Wat is TEMS?
TEMS is de meest geavanceerde meetapparatuur voor GSM en UMTS netwerken. Bovendien kan TEMS als een normaal GSM-toestel gebruikt worden. Met TEMS is het mogelijk data over het GSM en UMTS netwerk te verzamelen. Hierdoor is het mogelijk om beter advies te kunnen geven over GSM-apparaten die geinstalleerd dienen te worden. TEMS is onmisbaar voor bedrijven die te maken hebben met:
- het uitvoeren van site surveys
- het installeren van GSM-apparatuur (zoals bijv. GSM-Gateways, GSM-energiemeters, draadloze Machine-to-Machine oplossingen)
- het adviseren over vast/mobiele integratie oplossingen
- het uitrollen van (indoor) GSM netwerken.
Lees meer over TEMS

|
|
|